;

CENTRALNY OBÓZ KARATE COMBAT ROZEWIE'2013


W dniach 30.07-09.08.2013r. w Jastrzębiej Górze odbył się drugi Centralny obóz Karate Combat. Udział w obozie wzięli instruktorzy i zawodnicy Karate Combat z całego kraju. Treningi prowadził Shihan Maciej Grubski 6 Dan Karate. Gościnnie wybrane treningi strzelania taktycznego poprowadził Maciej Fałkowski. Strzelanie paintballowe prowadził instruktor Karate Combat Dariusz Kowalkowski.


Uczestnicy obozu praktycznie codziennie, na rozgrzewkę, musieli pokonać morderczą trasę typu poligon, na którą składały sie biegi, czołganie, pompki, skłony, marsz w morzu, i inne ćwiczenia a wszystko to z dużym obciążeniem w plecaku.


W programie szkolenia oczywiście nie zabrakło walki w bliskim dystansie, walki z wieloma przeciwnikami, techniki pałką teleskopową, obrona przed nożem, strzelanie taktyczne, ochrona VIPa. Wiele z tych elementów było ćwiczone w trudnych warunkach ( nierówny teren, błoto, woda, zmrok ).


W trakcie rozgrywek paintballowych, uczestnicy mieli okazję przećwiczyć zadania takie jak odbicie zakładnika, ochrona VIPa, przejęcie VIPa.

 

udostepnij