;

W weekend odbyło się IV SEMINARIUM SZKOLENIOWE KARATE COMBAT 2014

 

W dniach 10-12 października w Księżych Młynach odbyło się SEMINARIUM SZKOLENIOWE KARATE COMBAT. Seminarium poświęcone było nauce i doskonaleniu w walce wręcz w systemie Karate Combat, operowaniu nożem i pałką teleskopową w systemie Karate Combat. Seminarium prowadził twórca systemu i Główny Trener Karate Combat Maciej Grubski. Asystowali Draku i Matt, którzy poprowadzili odpowiednio trening operowania pałką teleskopową i operowanie bronią.

W szkoleniu udział wzięło 20 uczestników z całego kraju. Szkolenie zakończyło się zawodami KUMITE COMBAT w konkurencjach "NÓŻ" i "PAŁKA TELESKOPOWA".

 

W konkurencji KUMITE COMBAT PAŁKA TELESKOPOWA zwyciężyli:

 

I miejsce Andrzej Łęczyca
II miejsce Matt Warszawa
III miejsce Jacek Łęczyca

 

W konkurencji KUMITE COMBAT NÓŻ, konkurencji w której udział mogą brać tylko wyznaczeniu i dobrze przygotowani zawodnicy. Na dziś Instruktorzy karate Combat, zwyciężyli:

 

I m-ce Wiśniak Brodnica
II m-ce Grzenia Sieradz
III m-ce Matt Warszawa

 

Turniej pokazał wszystkim jak ważne jest sprawdzanie i testowanie swoich umiejętności. Każdy uczestnik szkolenia miał okazję sprawdzić w praktyce jak zachowuje się podczas realnego ataku. To bardzo ważny psychologiczny aspekt treningu Karate Combat.

udostepnij